Bílé boty

Bílé dámské boty

 

Boty v bílé, ať už sportovní nebo elegantní, jsou univerzální obuv. Sportovní obuv přichází v nadčasových modelech a můžeme je nosit i několik sezón. Izolované jsou vhodné pro podzimní a zimní sezónu a pro zimní a letní období bez izolace. Pokud chceme, aby naše stylizace byla moderní a cool, doplňujeme ji o bílé dámské boty. Budou skvělé pro formálnější i neformální styly. Pokud pro ně nemáte představu, podívejte se na oblečení největších hvězd. Garantujeme, že s jejich použitím najdete spoustu. Bílé boty jsou hitem posledních pár sezón, měly by být v každé skříni. Obzvláště vyjímat se bílé dámské boty budou na opálených nohou. Bílé dámské boty tedy budou hitem letošní sezóny a pokud zvolíte právě takové boty, neuděláte chybu, ba právě naopak. Mezi bílé dámské boty můžeme zařadit například lodičky, které by měla mít ve svém šatníku každá opravdová žena, která ví, jak zaujmout opačné pohlaví. Co se týče výšky podpatku u jednotlivých dámských bílých bot, bude záležet na jednotlivých ženách. Ovšem, troufáme si říci, že čím vyšší podpatek u takových bílých bot zvolíte, tím svůdněji vypadat budete.

 

Bílé dámské tenisky

 

Tenisky jsou módní a velmi pohodlné. Jsou k dispozici v mnoha barvách, ale na nezpochybnitelném vrcholu jsou bílé. Bílé tenisky na platformě jsou nejoblíbenější, ale klasické, stejně jako ty, které mají skluzu, jsou hned za nimi. Prakticky se hodí ke všemu: kalhoty, sukně, šaty, pro sportovní styl a prolomení těch elegantnějších. Jsme přesvědčeni, že s bílými teniskami budete vypadat skvěle v každé pečlivě vybrané stylizaci. Bílé tenisky jsou základem dámské skříně! Dalo by se říci, že bílé tenisky vládnou světu. Už je to nějaký ten pátek, kdy kozačky, baleríny nebo espadrilky začaly nahrazovat právě sportovní bílé dámské tenisky. Tyto bílé dámské tenisky můžeme nosit jak k šatům, sukním, tak také klasicky ke džínům. Bílé dámské tenisky se hodí zkrátka ke všemu a přesvědčil nás o tom nejeden módní návrhář. Určitě si je také zamilujete.

 

Bílé pantofle

 

Každý z nás po náročném dni sní o tom, jak si sundat boty, formální oblečení a po návratu domů skočit do teplákové soupravy a pohodlných pantoflích. Výběr mezi domácí obuví je velmi velký, ale největším hitem jsou pantofle s kožešinou nebo plyšové hlavy zajíčka nebo jiného zvířete. Mohlo by být něco sladšího než nadýchané zajíčky na našich bílých pantoflích? Rozhodně ne! - Bílé pantofle se zvířecím motivem jsou velmi oblíbeným modelem. Nejen, že jsou absolutně na vrcholu, ale našim nohám dodají teplo a pohodlí po všech dnech. Obyčejné gumové bílé pantofle se širokým pruhem kolem nártu byly jen záležitostí domova. Kdyby v nich někdo vyšel ven, šlo by tehdy o pořádné faux pas. Dnes je tomu ovšem jinak a bílé pantofle se staly hitem. Výhodou gumových bílých pantoflích je jejich pohodlnost a praktičnost. Tím, že se staly opravdu trendem letních dnů, je možné je obouvat ke všem možným kreacím. Nejlépe si však rozumí s džinovým oblečením.

 

Bílé plátěnky

 

Tenisky vládnou po mnoho sezón a neexistuje náznak, že by se to mělo změnit. Jsou k dispozici v mnoha barvách, ale na nezpochybnitelném vrcholu jsou bílé. Na bílé tenisky lze nasadit nebo šněrovat. Prakticky se hodí ke všemu: kalhoty, sukně, šaty, pro sportovní styl a prolomení těch elegantnějších. Jsme přesvědčeni, že v žádném šatníku by neměly chybět bílé tenisky! Podívejte se hlavně na slunečné dny na dlouhé procházky, ale nejen. Můžete je umístit do méně oficiální kanceláře nebo na klubovou cestu. Toto je nadčasová obuv. Pod pojmem bílé plátěnky si někdo z nás může představit spíš staré známé jarmilky, které jsme jako malí nosili na tělocvik. Bílé plátěnky musí mít každá z nás. Hodí se totiž vážně ke všemu. Ovšem mají taky nevýhodu – a to takovou, že se docela snadno mohou zašpinit. Můžeme však o tyto bílé plátěnky pečovat, aby dosahovaly stále takového vzhledu jako tomu bylo na první procházce. Než bílé plátěnky nazujete na nohou a vyrazíte do víru velkoměsta, bílé plátěnky řádně naimpregnujte. Použitím impregnace bílé plátěnky získají ochranný film. Pokud už se stane, že bílé plátěnky nebudou tak bílé, stačí použít osvědčený recept – boty stačí namočit, poprášit jedlou sodou a vykartáčovat. Věřte, že po této proceduře budou jako nové.

 

Bílé kozačky

 

V minulé sezóně se bílé trendy designu obuvi začaly proměňovat v trendy. Na molu vládnou bílé boty v různých variantách. Jedním z nejzajímavějších návrhů jsou kovbojské boty v bílé barvě, kde barva i styl jsou naprostým hitem. Bílé boty lze nalézt také v klasičtějších modelech a je třeba uznat, že mezi hvězdami jsou dychtivě vybírány a oblíbené. Na molu uvidíme lakované, prolamované nebo zvrásněné svršky. Zimní modely v bílé barvě jsou nepopiratelným hitem. Říkat si, že byste si za žádných okolností neoblékly to nebo ono, se v módě příliš nevyplácí. Dříve byly bílé kozačky nežádoucí a mnozí se na ně dívali zkrz prsty. Největší slávu si užívaly tyto bílé kozačky v šedesátých letech minulého století. V tomto období nosily bílé kozačky téměř všechny ženy.

Změnit počet každé velikostiks.
  • velikost:

    ks.
Vybráno:Hodnota: Koupit hned
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku
V rámci našich stránek používáme soubory cookies . Můžete kdykoliv změnit nastavení cookies ve Vašem prohlížeči.
Zavřít
pixel