Vrácení, výměna, reklamace

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Pokud je kupní smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku (v internetovém obchodě), má kupující podle § 1829 odst. 1 písm. a) občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu, s písemným prohlášením, do 30 dní od převzetí zboží. Odstoupení od smlouvy musí být odesláno nejpozději poslední den 30 denní lhůty na uvedenou adresu. Termín 30 dní se počítá od dne doručení zboží.

Po odstoupení od smlouvy uzavřené na dálku, je smlouva považována za neplatnou. To, co bylo obsahem smlouvy se vrací beze změny, pokud změna byla nutná v rámci běžného obchodního styku. Vrácení se provede bezodkladně, nejpozději však do 30 dnů. Zakoupené zboží je třeba odeslat na následující adresu:

CASNABOTY,

ul.Svatopluka Čecha 663,

Karviná-Nové Město, 733 01

Vrácené zboží by mělo být zabaleno tak, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. Poštovné a balné hradí zákazník. Takto vrácené zboží bude přijato pouze tehdy, když bude odesláno s kompletním obsahem (spolu s výrobky zdarma, dárky, atd.), a samotné zboží a jeho doplňky nejsou poškozeny. K vracenému zboží přiložte prosím vyplněný formulář vrácení zboží.

Stáhnout formulář o vrácení zboží:

pdfopenoffice

Rezignovat je možno z celé objednávky nebo její části. Internetový obchod casnaboty.cz vrací Zákazníkovi platbu za odeslané zboží tak rychle, jak jen to je možné (obvykle v průběhu 5 pracovních dní, počítáno ode dne přijetí zásilky). Platbu za vrácené zboží vyplácíme na číslo účtu, které bylo uvedeno ve formuláři o vrácení zboží.

Pozor!!!

Nepříjímáme žádné zásilky na dobírku.


VÝMĚNA

Při výměně zboží za jinou velikost nebo model jsou závazná stejná pravidla jako při vracení zboží, tzn.:

Zboží bude přijato pouze a jen tehdy, když bude odesláno s kompletním obsahem a není poškozeno (včetně jeho doplňků). K vracenému zboží přiložte prosím vyplněný formulář výměny zboží.

Zakoupené zboží je třeba odeslat na následující adresu:

CASNABOTY,

ul.Svatopluka Čecha 663,

Karviná-Nové Město, 733 01

Balík by měl být zabalen tak, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. Poštovné a balné hradí zákazník.

Současně vytvořte novou objednávku na požadované zboží, zvolte platbu předem, a do poznámek uveďte, že se jedná o výměnu. Jakmile k nám dorazí balík od Vás, uhrazenou částku Vám odečteme od hodnoty nové objednávky. Případný cenový rozdíl, uhradíte na účet. O výši eventuálního nedoplatku budete informováni emailem.


Stáhnout formulář pro výměnu zboží:

pdfopenoffice

V případě, že chybí zboží na výměnu, internetový obchod casnaboty.cz vrací zákazníkovi náležitosti za odeslané zboží tak rychle, jak jen to je možné (obvykle v průběhu 5 pracovních dní, počítáno ode dne přijetí zásilky). Náležitosti za vrácené zboží vyplácíme na číslo účtu, které bylo uvedeno ve formuláři o vrácení zboží.


REKLAMACE

V případě obdržení vadného, nebo poškozeného zboží má Zákazník právo reklamovat ho v internetovém obchodě casnaboty.cz. Reklamaci je možno nahlásit pomocí reklamačního oddílu v administrativním panelu zákazníka, nebo využít formulář níže. Před odesláním zabalte a zabezpečte prosím důkladně zboží, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy.

Zakoupené zboží je třeba odeslat na následující adresu:

CASNABOTY,

ul.Svatopluka Čecha 663,

Karviná-Nové Město, 733 01

V průběhu 14 dní casnaboty.cz zaujme stanovisko k reklamaci zákazníka a informuje ho o vyřizování stížnosti.

V případě kladného rozhodnutí, internetový obchod opraví nebo vymění Zákazníkovi reklamované zboží na plnohodnotné. Pokud obchod nemá zboží, které má být vyměněno, Zákazník obdrží zpět platbu za reklamované zboží tak rychle, jak jen to bude možné (obvykle v průběhu 5 pracovních dní, počítáno ode dne vyřízení reklamace).

V případě kladného rozhodnutí, internetový obchod vrátí zákazníkovi náklady za odeslání reklamovaného výrobku, dle ceníku České Pošty.

Pozor!!! Sportovní obuv je určena výhradně pro užití v místnosti (pokud není v popisu uvedeno jinak).

Stáhnout formulář reklamace zboží:

pdfopenofficeVýrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku
V rámci našich stránek používáme soubory cookies . Můžete kdykoliv změnit nastavení cookies ve Vašem prohlížeči.
Zavřít