Lodičky na klínu

V této kategorii najdete lodičky na klínu , která jsou ideálním řešením pro elegantní a módní dámy, které chtějí obohatit svůj šatník pěknou a pohodlnou obuví. Lodičky na klínku jsou skvělým doplňkem téměř všech oděvů a stylů a skutečnost, že mají silnější podešev - umožňuje přidat několik centimetrů a štíhlou postavu.


Dámské lodičky na klínu jsou téměř nedílnou součástí každé ženy. Jsou vhodné pro každou příležitost a lze je nosit s kalhotami, sukněmi, šaty nebo tuniky. V našem obchodě najdete velký výběr tohoto typu obuvi. Existují modely v klasických stylech a barvách, stejně jako modely o něco více fantazijní a barevnější. Klínové podpatky je nejlepší řešení pro dámy, které si cení především pohodlí. Klíny poskytují mnohem větší stabilitu než sloupky nebo jehlový poppatek . Jsou tedy ideální nabídkou pro lidi, kteří se necítí dobře na vysokých podpatcích a zároveň se nechtějí vzdát elegantního a štíhlého vzhledu. Lodičky na klínu jsou typ bot, díky nimž vypadáme dobře kdekoli. Takovou obuv lze snadno obléknout na pracovní, školní nebo společenská setkání a mnoho dalších příležitostí. Dostupné modely jsou velmi okouzlující a jistě uspokojí většinu potřeb i těch nejelegantnějších a nejnáročnějších dám.


K čemu nosit lodičky na klínu?

Tento typ obuvi bude fungovat téměř v každém stylu. Lodičky na klínu jsou doplňkem jakéhokoli typu oblečení. Vypadají hezky ve společnosti šatů, sukní a kalhot, stejně jako tuniky a legíny. Modely v poněkud elegantnějších tvarech se hodí k oblekům a dámským oblekům, což z nich dělá skvělý návrh pracovat na trochu více oficiálních místech.


Lodičky jsou standardní nabídkou pro ženy všech věkových skupin, od teenagerů, přes mladé matky až po ženy o něco staršího věku. Dostupné modely jsou dostatečně univerzální na to, aby se nosily po celý den téměř kdekoli. Chtějí se cítit elegantně a dobře, stojí za to vyzkoušet si klasickou stylizaci ve formě dobře zvolené sukně, jednoduché halenky a pohodlných a elegantních pump. Tato forma oblečení dodává styl, není znatelná a umožní nám vypadat správně.

Obuv ve stylu lodiček také dobře vypadá na klasických džínách, košili nebo na delší vesty. Pokud chcete mírně oživit utlumené oblečení, stojí za to nasadit lodičky v poněkud odlišných barvách, střihu nebo botách s bohatší dekorací. Nezapomeňte však přehánět množství ozdob a nosit maximálně jeden výrazný doplněk - jinak bychom mohli mít opačný účinek, než se očekávalo.

Lakované lodičky jsou skvělým doplňkem ke kalhotám nebo oblekům. Tento typ obuvi dává elegantní a stylový vzhled. Lakované boty byly a jsou stále v módě, ale nezapomeňte si je dát na správná místa. Lak pracuje při zvláštních příležitostech ve společnosti stylových šatů nebo pěkné tuniky.


Pěkné lodičky vypadají dobře jak na jaře, tak na podzim. V druhém případě je vhodné kombinovat je s teplými punčochami a například s vlněnými šaty.
Krátká historie lodiček.

První lodičky na světě byla muži překvapivě opotřebovaná a měla otevřenou patu. Tento typ obuvi byl obzvláště oblíbený u méně zámožných a domácích služeb. Modely lodiček nebyly příliš originální a neměly dekorace, pásky ani tkaničky. Samotná holá pata usnadnila službě, aby si oblékla boty rychle. Takové boty se nazývaly pompé.


V devatenáctém století se objevily první dámská čerpadla podobající se modelům, které dnes nosíme. Taková obuv byla velmi žádoucí pro všechny dámy, které chtěly vypadat a cítit se zvláštně. V průběhu času potřebovali zákazníci stále více bot a řemeslníci pro tento kus oblečení vymýšleli nové styly. V roce 1920 navrhl Coco Chanel první opravdu pohodlné lodičky která neměla příliš vysoký podpatek . Obuv, kterou iniciovala, byla velmi elegantní a měla mírně hranatou špičku.


V průběhu let se modely lodiček množily jako houby po dešti a jejich tvar a řez procházel rostoucí transformací. Byly tam jehlové podpatky, na klínu na plochém podpatku a další. Špičky těchto bot se také hodně změnily v závislosti na převládající módě. Byly tam lodičky s kulatými, špičatýmu, čtvercovými špičkami. V současné době existuje velmi rozmanitá móda a typy lodiček, které kupujeme, závisí hlavně na našem vkusu.Jak vybrat správnou obuv?


Když hledáme správné boty, udělejme je pohodlnější a vypadají dobře. Důležitým prvkem, který stojí za pozornost, je délka vložky. To je důležitý problém, zejména když nakupujeme boty v internetovém obchodě. Pojďme tedy změřit délku chodidla, abychom zajistili možnost přijímat boty ve správné a pohodlné velikosti. I ty nejkrásnější boty jsou zbytečné, pokud jsou příliš malé a nepohodlné.

Při nákupu lodiček vezměte v úvahu také to, proč je hodláme nosit. Správnou volbou je koupit nejvšestrannější model, abychom si ho mohli užít na mnoha místech a při mnoha příležitostech. Klasické barvy, které ladí téměř s jakýmkoli oděvem, jsou černé, béžové a hnědé. Šedé boty také dobře. Pokud je však naším cílem oživit stylizaci pomocí extravagantních bot - jdeme na trochu animovanější barvu a styl. Například lakované lodičky nebo čerpadla s dodatečnými dekoracemi, velkými sponami a originálními vzory - například leopardí potisk.


Důležitým problémem při nákupu obuvi je výška klínu. Je zřejmé, že vyšší klín přidává výšku, slimuje postavu a zdůrazňuje ženskost. Je však důležité cítit se pohodlně především v botách. Pro ženy, které dávají přednost klasickým řešením, budou vhodná čerpadla v tlumené barvě a střední výšce. Taková obuv bude vhodná i pro práci po celý den.


Doplňky k lodičkám

Jaké doplňky bychom měli zvolit pro naše lodičky? Máme toho spoustu na předvedení. Elegantní lakovaná obuv si zaslouží podobný doplněk ve formě efektivní kabelky a elegantních šperků. lodičky v poněkud utlumených barvách a stylech budou vypadat dobře ve společnosti malé a tvarově spojkové tašky i větší a praktické tašky. Ačkoli se v současné době liší od módy, která vyžadovala odpovídající boty a tašky v jednom odstínu - taková kombinace však zůstává vždy elegantní a dá nám dokonalý vzhled.


Barva našich lodiček lze také zdůraznit vhodnou barvou pásku nebo šály. Při nasazování lodiček vyrobených z eko kůže zapomeňte je kombinovat s plátěnou taškou, která vypadá lépe ve společnosti espadrilles nebo balerín.

 

Lodičky pro nepostradatelný prvek dámské skříně - takže stojí za to je mít ve skříni. Upravme je tak, aby byly pohodlné a univerzální a určitě nám budou sloužit po velmi dlouhou dobu.
Změnit počet každé velikostiks.
  • velikost:

    ks.
Vybráno:Hodnota: Koupit hned
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku
V rámci našich stránek používáme soubory cookies . Můžete kdykoliv změnit nastavení cookies ve Vašem prohlížeči.
Close
pixel