Farmárky obuv

Farmárky obuv - pevná ochrana a skvělý styl

 

Farmárky obuv je model obuvi, který je již mnoho let oblíbený, což umožňuje pohodlí a klasický vzhled. Díky masivní podešvi a svršku dosahující nad kotník jsou boty navrženy pro chladnější dny. V zimní sezóně, kdy venku panuje nepříjemné počasí, doporučujeme volit dámské farmářky s kožíškem, teplá podšívka uvnitř zavazadlového prostoru zajišťuje pohodlí během chladných zim. Na podzim jsou farmářky perfektním doplňkem outfitu. Ladí jak s džíny, tak s dlouhými barevnými kabáty. Boty farmářky jsou rozhodně nadčasové, výrobci obuvi každý rok vytvářejí nové jedinečné vzory, ale nic nemůže nahradit klasiku v tom nejlepším.

 

Farmárky obuv - pevná obuv do chladných dnů


Boty farmářky se vyznačují širokou škálou barev, v některých obdobích převládají hořčicové farmářky nebo camelové farmářky, tato barva je velmi vhodná pro podzimní stylizace. Ovšem díky rušení globálních trendů se staly populární také klasické černé farmy, ale tato barva rozhodně lépe vyhovovala vkusu mužů. Důležitým tématem je stejná barva svršku i podešve, tento typ obuvi vypadá lépe, ale je také praktičtější při používání a čištění. K našemu překvapení se na trhu objevily také farmářky se zipem, v tomto případě určitě výrobci obuvi dali pohodlí. Řada barev, široký sortiment, skvělá kvalita a dobrá cena má velký vliv na skutečnost, že bots lékárna je každý rok absolutní nutností mít podzimní / zimní sezóny. Důležitým prvkem tohoto typu obuvi je tlustá podešev.

Farmářky s protektorem

 

Boty farmářky s protektorem jsou dobrou volbou pro zimní procházky, určitě nás ochrání před sklouznutím. Pro ženy, které se chtějí být o pár cm vyšší , doporučujeme farmářky na platformě které jsou skvělé a dodají outfitům šmrnc. Jak vidíme, standardní výběr tzv. Must have jsou klasické šněrovací farmářky, ale móda nám nabízí řadu dalších návrhů pro tento typ obuvi. Barevný, zlatý podzim a zasněžené chladná zimy nás nutí kupovat boty, které kombinují pohodlí a styl a odpovídají všem stylům!

Změnit počet každé velikostiks.
  • velikost:

    ks.
Vybráno:Hodnota: Koupit hned
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku
V rámci našich stránek používáme soubory cookies . Můžete kdykoliv změnit nastavení cookies ve Vašem prohlížeči.
Close
pixel