Blog

ESPADRILKY - HOT TREND TÉTO SEZÓNY!

ESPADRILKY - HOT TREND TÉTO SEZÓNY!

TENTO ROK ESPADRILKY DOMINUJÍ  NAŠIMI ULICEMI. NOSIT  JE BUDEME NA MNOHO ZPŮSOBŮ. - V MNOHO  BARVÁCH A PROVEDENÍCH, VÁZANÉ NAD KOTNÍKY, NA KLÍNKU A PŘEDEVŠÁM NA PLOCHÉ PODRÁŽCE.


Přečtěte si více

Stylové a pohodlné lordsy-jak je nosit

Stylové a pohodlné lordsy-jak je nositLORDSY JE PERFEKTNÍ BOTY NA JARO A LÉTO. ELEGANTNÍ A ŠIKOVNÉ A K TOMU VŠEMU HLAVNĚ POHODLNÉ. JAK A K ČEMU NOSIT? MRKĚTE !
Přečtěte si více

JAK SE ZBAVIT ZÁPACHU Z BOT? 8 OSVĚDČENÝCH ZPŮSOBŮ

JAK SE ZBAVIT ZÁPACHU Z BOT? 8 OSVĚDČENÝCH ZPŮSOBŮNA KONCI ZIMNÍHO OBDOBÍ Z BOTNÍKŮ OPĚT ZAČÍNÁME VYTAHOVAT TENISKY, SNEAKERSY I BALERÍNY. JAK TAKOVÉ OBUVI OPĚT VRÁTIT SVĚŽÍ VZHLED?
Přečtěte si více

DÁMSKÉ MOKASÍNY – 5 NÁPADŮ, JAK JE NOSIT

DÁMSKÉ MOKASÍNY – 5 NÁPADŮ, JAK JE NOSIT

MOKASÍNY JSOU BEZESPORU JEDNY Z NEJSTYLOVĚJŠÍCH A NEJPOHODLNĚJŠÍCH BOT PRO ŽENY. JAK TAKOVÉ MOKASÍNY NOSIT?


Přečtěte si více

Nosit sneakersy k šatům a sukním? Ano!

Nosit sneakersy k šatům a sukním? Ano!SNEAKERS JSOU TYPICKÉ SPORTOVNÍ BOTY. JE MOŽNÉ JE NOSIT K TYPICKY ŽENSKÝM STYLIZACÍM – K SUKNÍM ČI ŠATŮM? SAMOZŘEJMĚ ANO! ALE MUSÍME SE ŘÍDIT NĚKOLIKA DŮLEŽITÝMI ZÁSADAMI.
Přečtěte si více

K čemu nosit lodičky na klínku?

K čemu nosit lodičky na klínku?

LODIČKY NA KLÍNKU TO JE TYP OBUVI VELMI OBLÍBENÝ VELKOU SKUPINOU ŽEN. KOMBINUJÍ KOMFORT S KRÁSNÝM VZHLEDEM A PŘIDANÍM PÁR CENTIMETRŮ PRO VAŠE TĚLO. TOTO JE MODEL KTERÝ JE VELMI POPULÁRNÍ V JARNÍCH A LETNÍCH  DNESCH A JE ZAJÍMAVOU  ALTERNATIVOU , např. PRO PLOCHÉ BALLERINY


Přečtěte si více

JAK KOUPIT VHODNÉ LODIČKY

JAK KOUPIT VHODNÉ LODIČKYLODIČKY I PŘI SVÝCH KLADECH, MAJÍ JEDNU NEVÝHODU - POKUD VYBERETE ŠPATNĚ, MŮŽETE DOSLOVA TRPĚT. JAK KOUPIT BOTY NA VYSOKÉM PODPATKU, ABY JSTE SE V NICH CÍTILY DOBŘE, A VYPADALY STYLOVĚ, ELEGANTNĚ A SEXY.
Přečtěte si více

JAK DBÁT O BOTY Z EKO KŮŽE?

JAK DBÁT O BOTY Z EKO KŮŽE?MILOVNICE KOTNÍKOVÝCH BOT, KTERÝM NA SRDCI LEŽÍ I LÁSKA KE ZVÍŘATŮM, RADĚJI VOLÍ MODELY VYROBENY Z EKO KŮŽE. TENTO TYP MATERIÁLU, JE JENDAK VHODNÝ I PRO VAŠI PENĚŽENKU, PROTOŽE JEDNOZNAČNĚ NESTOJÍ TOLIK PENĚZ, A KVALITA MATERIÁLU J ETAKY VELMI PŘIJATELNÁ.
Přečtěte si více

VYBÍRÁME TENISKY!

VYBÍRÁME TENISKY!
TENTO ROK, K NÁM JARO  ZAVÍTALO RYCHLEJI NEŽ KDY DŘÍV, PŘINEJEMNŠÍM TO JDE POZNAT S POČASÍ CO PANUJE VENKU.  DNY JSOU KAŽDÝM DNEM TEPLEJŠÍ , A JE POTŘEBA  ZAHÁJIT KOMPLETNÍ NOVOU OBUV PRO JARNÍ DNY. NADEŠEL ČAS PRO TENISKY!

Přečtěte si více

7 modelů bot k leginám

7 modelů bot k leginámLEGÍNY JSOU BEZ DEBATY JEDNÍM Z NEJPOPULÁRNĚJŠÍCH DÁMKSÝCH KALHOT. POHODLNÉ A VŠESTRANÉ. Téměř všichni z nás mají nejméně jeden pár. KTERÉ TYPY BOTY NEJLÉPE PASUJÍ K LEGINÁM?
Přečtěte si více
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku
V rámci našich stránek používáme soubory cookies . Můžete kdykoliv změnit nastavení cookies ve Vašem prohlížeči.
Close
pixel