Blog

Boty na cvičení doma

Boty na cvičení doma

NE VŽDY MÁME MOŽNOST A ČAS JÍT DO POSILOVNY NEBO FITKA. PROTO SE SNAŽÍME CVIČIT ASPOŇ DOMA. PŘI CVIČENÍ DOMA MUSÍME MÍT POHODLNÉ A SPRÁVNÉ BOTY. NA CO SI DÁT POZOR PŘI VÝBĚRU BOT NA CVIČENÍ DOMA?


Přečtěte si více

5 párů bot, které stojí za to mít ve svém šatníku

5 párů bot, které stojí za to mít ve svém šatníkuURČITĚ KAŽDÁ ŽENA NĚKDY STOJÍ PŘED SVOU SKŘÍNÍ A ŘÍKA „ NEMÁM CO NA SEBE“ MIMO ODĚVY JSOU DŮLEŽITÉ BOTY - VŽDYŤ DOKONČÍ KAŽDÝ OUTFIT. NECHTE SE TEĎ PODÍVAT NA „KLÍČOVÉ“ PÁRY, KTERÉ SE VHODÍ MNOHO STYLŮ, RŮZNÝCH PŘÍLEŽITOSTÍ (MÉNĚ NEBO VÍCE OFICIÁLNÍCH) A SEZÓN ROKU. ANO, MŮŽEME VŽDY CÍTIT A VYHLEDÁVAT JAKO MILION DOLARŮ! ZDE JE NÁŠ SEZNAM, VHODNÝ DO KAŽDÉ SKŘÍNĚ:
Přečtěte si více

Podzimní outfity s dámskými kovbojky

Podzimní outfity s dámskými kovbojkyKOVBOJKY JSOU BOTY, KTERÉ SI NEJVÍCE SPOJUJEME S DIVOKÝM ZÁPADEM,WESTERNEM. JSOU TYTO ORIGINÁLNÍ DÁMSKÉ BOTY VHODNÉ PRO PODZIMNÍ OBLEČENÍ? ANO, SAMOZŘEJMĚ!
Přečtěte si více

Dámské workery - jak je nosit? 5 nápadů na originální stylizace

Dámské workery - jak je nosit? 5 nápadů na originální stylizaceDÁMSKÉ WORKERY JSOU OBUVI, KTERÉ DLOUHODOBĚ ODCHÁZÍ Z TOVÁRNÍ HALY A VSTUPUJÍ NA MÓDNÍ DRÁHU. KOMFORTNÍ A PRAKTICKÉ BOTY PRO PŘECHODNOU SEZÓNU, KTERÉ DODAJÍ „ŠMRNC “ JAKÉKOLIV STYLIZACI.
Přečtěte si více

Horký trend pro zimní boty - boty na kolena

Horký trend pro zimní boty - boty na kolenaKozačky nad kolena nebo mušketýrky jsou tímto modelem obuvi, který je na módní „vlně“ již několik sezón. Podzim se již „ohlásil“ v našich domovech a v našich šatnách, kde páry espadril a mokasínů pomalu ustupují podzimním botám a již zmíněným mušketýrkům.
Přečtěte si více

Co dělat, aby se zabránilo oděru obuvi?

Co dělat, aby se zabránilo oděru obuvi?TŘENÍ BOT NA KŮŽE MŮŽE ZPŮSOBIT BOLESTIVÉ PUCHÝŘE, NEPŘIJEMNÉ PODRÁŽDĚNÍ A CELKOVÉ NEPOHODLÍ NAŠICH NOHOU. TADY JE NĚKOLIK RAD, JAK TOMU PŘEDEJÍT.
Přečtěte si více

Jaké nosit kotníkové boty k šatům?

Jaké nosit kotníkové boty k šatům?NADEŠEL PODZIM, DNY SE STÁVAJÍ KRATŠÍMI A CHLADNĚJŠÍMI. JE ČAS SE ROZLOUČIT S PRODYŠNÝMI, LEHKÝMI LETNÍMI BOTAMI APŘIVÍTAT NEJOBLÍBENĚJŠÍ PODZIMNÍ BOTY TJ. KOTNÍKOVÉ BOT. JAK NOSIT MODERNÍ KOTNÍKOVÉ BOTY A VYPADAT ŽENSKY? JAK JE SLADIT K ŠATŮM?
Přečtěte si více

Velké boty -co teď?

Velké boty -co teď?KOUPILA SIS SVÉ VYSNĚNÉ BOTY V PRODEJI, ALE JSOU PŘÍLIŠ VELKÉ? PATY SE POSOUVAJÍ DO PŘEDU NEBO PALCE DO ZADU? ZJISTĚTE, JAK ZMENŠIT PŘÍLIŠ VELKÉ BOTY A CÍTIT SE V NICH POHODLNĚ.
Přečtěte si více

Jak vybrat boty ke kostýmku? 4 stylové tipy

Jak vybrat boty ke kostýmku? 4 stylové tipySTEJNĚ JAKO U VĚTŠINY PRVKŮ DÁMSKÉHO ŠATNÍKU: PINTY (CULOTTES), TRENČKOTY NEBO MUŠKETÝRKI, TAKÉ DÁMSKÝ OBLEK MĚL SVŮJ ZAČÁTEK V PÁNSKÉM ŠATNÍKU! MUSELI JSME ČEKAT MNOHO LET, ABYCHOM HO PROPAŠOVALI DO JEJICH SKŘÍNĚ A VZALI HO NA ULICI, BEZ USVĚDČUJÍCÍCH POHLEDŮ ZBYTKU SPOLEČNOSTI.
Přečtěte si více
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku
V rámci našich stránek používáme soubory cookies . Můžete kdykoliv změnit nastavení cookies ve Vašem prohlížeči.
Zavřít
pixel