Blog

JAKÉ BOT NOSIT K LACLÁČÍM?

JAKÉ BOT NOSIT K LACLÁČÍM?LACLÁČOVÉ KALHOTY JSOU JEDNOU Z TĚCHTO TRENDŮ, KTERÉ SE VRÁCÍ JAKO BUMERANG V MÓDĚ. POKUD SE CHCETE CÍTUT SVOBODNĚ A POHODLNĚ TENTO MODEL KAHOL JE IDEÁLNÍ VOLBOU. ZDALI MŮŽETE V LACLÁČÍCH VYPADAT STYLOVĚ? SAMOZŘEJMĚ, ŽE ANO! STAČI JEN VĚDĚT JAKÉ BOTY K NIM OBOUT.
Přečtěte si více

DÁMSKÉ SNEAKERSY NA KLÍNKU – VYUŽÍJ JEJICH POTENCIÁL

DÁMSKÉ SNEAKERSY NA KLÍNKU – VYUŽÍJ JEJICH POTENCIÁLSNEAKERNY JSOU NEJVĚTŠÍ VÝBĚR BOT PRO VÍCE SEZÓN. JE TO BOTA, VE KTERÉ SE CÍTÍME POHODLÍ A JEŠTĚ SI PŘIDÁTE NĚKOLIK CENTIMETRŮ. K ČEMU SE HODÍ? VYZKOUŠEJTE NEJLEPŠÍ KOMBINACE SE SNEAKERY V HLAVNÍ ROLI.
Přečtěte si více

TRENDY: BOTY NA SLOUPKU JSOU STÁLE MÓDNÍ

TRENDY: BOTY NA SLOUPKU JSOU STÁLE MÓDNÍMÁTE RÁDI BOTY NA VYSOKÉM PODPTKU, ALE NĚKDY MÁTE PROBLÉM S UDRŽENÍM ROVNOVÁHY? V TOMTO PŘÍPADĚ BUDE VAŠE NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ VYBÍRAT LODIČKY NEBO SANDÁLY NA SLOUPKU. A DOKONCE ZJISTÍTE, ŽE TATO SEZÓNA, JE PRO BOTY NA SLOUKU NEJOBLÍBENĚJŠÍM DESIGNEM BOT.
Přečtěte si více

BOTY NA KLÍNKU, PLATFORMĚ NEBO FLATFORMĚ - V ČEM JSOU ROZDÍL?

BOTY NA KLÍNKU,  PLATFORMĚ NEBO FLATFORMĚ - V ČEM JSOU ROZDÍL?BOTY NA HRUBÉ PODRÁŽCE, JE DOBRÉ VYPSAT NA SEZNAM MUST HAVE KOUSKŮ V TÉTO SEZÓNĚ. (A NÉ JEN ). NA VÝBĚR MÁME MMNOHO TYPŮ BOT SE SILNÝMI PODRÁŽKAMI JAKO: KLÍNKY, PLATFORMY A POSLEDNÍ FLATFORMY. JAKÝ JE ROZDÍL MEZI NIMI A JAK JE NOSIT?
Přečtěte si více

JAKÉ SI MÁM VYBRAT SVATEBNÍ BOTY, ABYCH JE MOHLA NOSIT I POZDĚJI?

JAKÉ SI MÁM VYBRAT SVATEBNÍ BOTY, ABYCH JE MOHLA NOSIT I POZDĚJI?

MYSLÍM, ŽE KAŽDÁ Z NÁS, KDYŽ BYLA MALÁ, SI SNILA, JAK BUDE VYPADAT JEJÍ DOKONALÁ SVATBA. OD VÝZDOBY SVATEBNÍHO SÁLU, PŘES PRVNÍ TANEC, AŽ PO VYSNĚNÉ BÍLÉ ŠATY. NICMÉNĚ, JEDEN Z KLÍČOVÝCH PRVKŮ NEVĚSTINA OBLEČENÍ JSOU. . BOTY!


Přečtěte si více

JAKÉ BOTY SE HODÍ K DŽÍNŮM BOOTCU?

JAKÉ BOTY SE HODÍ K DŽÍNŮM BOOTCU?

AŽ DONEDÁVNA BYLY JEDINÝM MÓDNÍM TYPEM DÁMSKÝCHCH DŽÍNŮ TRUBKY. NAŠTĚSTÍ SE TO NYNÍ TROCHU ZMĚNILO A MÁME VÍCE MOŽNOSTÍ. JEDNÍM Z NICH JSOU DŽÍNY BOOTCUT. KTERÉ BOTY VYPADAJÍ NEJLÉPE S TÍMTO TYPEM KALHOT?


Přečtěte si více

JAKÉ NOSIT DÁMSKÉ TENISKY K DŽÍNŮM A SUKNI?

JAKÉ NOSIT DÁMSKÉ TENISKY K DŽÍNŮM A SUKNI?

DÁMSKÉ TENISKY JSOU JEDNÍM Z TĚCH MODELŮ BOT, KTERÉ NEMOHOU CHYBĚT V JARNÍM A LETNÍM ŠATNÍKU KAŽDÉ ŽENY. JSOU TO NADČASOVÉ, POHODLNÉ A VŠESTRANNÉ BOTY, KTERÉ MŮŽEME NOSIT V MNOHA STYLINGOVÝCH VARIANTÁCH. JAK NOSIT TENISKY, ABYSTE SE CÍTILA ATRAKTIVNÍ?


Přečtěte si více

JAK MOHU NOSIT BÍLÉ SNEAKERSY? INSPIRACE Z INSTAGRAMU

JAK MOHU NOSIT BÍLÉ SNEAKERSY? INSPIRACE Z INSTAGRAMUBÍLÉ SNEAKERSY JSOU JEDNY Z TĚCH BOT, KTERÉ PŘEŽIJÍ I NEJVĚTŠÍ MÓDNÍ CHAOS. VŠESTRANNÝ, POHODLNÝ A NEUSTÁLE MÓDNÍ KOUSEK. MŮŽEŠ CHTÍT VÍC? PODÍVEJTE SE, JAK SE V TÉTO SEZÓNĚ NOSÍ BÍLÉ SNEAKERSY.
Přečtěte si více

BOTY V BARVÁCH ROKU 2021 - HOT DESING.

BOTY V BARVÁCH ROKU 2021 - HOT DESING.INSTITUT PANTONE KAŽDÝ ROK PŘEDKLÁDÁ SVOJE NÁVRHY NA DALŠÍ SEZÓNU. 2021 BUDE PATŘIT DUETU DVOU NEZÁVISLÝCH BARVÁCH - ODSTÍNY ŽLUTÉ A ŠEDÉ. KTERÉ BOTY BUDOU SPLŇOVAT TRENDY 2021?
Přečtěte si více
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku
V rámci našich stránek používáme soubory cookies . Můžete kdykoliv změnit nastavení cookies ve Vašem prohlížeči.
Close
pixel