Blog

NEJMÓDNĚJŠÍ DÁMSKÉ NAZOUVÁKY NEJEN NA PLÁŽ

NEJMÓDNĚJŠÍ DÁMSKÉ NAZOUVÁKY NEJEN NA PLÁŽ

NAZOUVÁKY JSOU OBUVÍ, KTERÁ JE SPOJENÁ S DOVOLENOU, TEPLÝMI DNY A PŘEDEVŠÍM S PLÁŽÍ. SEZNAMTE SE S NAZOUVÁKY, KTERÉ BUDOU HITEM TÉTO SEZÓNY.


Přečtěte si více

VÁZANÉ BOTY – INSTAGRAMOVÝ HIT NA LÉTO

 VÁZANÉ BOTY – INSTAGRAMOVÝ HIT NA LÉTO

SNÍTE O OSVĚŽENÍ VAŠEHO JARNÍHO- LETNÍHO ŠATNÍKU? PŘEMÝŠLÍTE , JAK VYTVOŘIT MÓDNÍ A ELEGANTNÍ VZHLED V KAŽDÉ PŘÍLEŽITOSTI? V TOMTO PŘÍPADĚ VYLEPŠTE SVOU KOLEKCI O STYLOVÉ A POHODLNÉ VÁZANÉ BOTY. PODÍVEJTE SE S ČÍM JE MŮŽETE NOSIT.


Přečtěte si více

NEJLEVNĚJŠÍ TENISKY NA JARO A LÉTO 2021

NEJLEVNĚJŠÍ TENISKY NA JARO A LÉTO 2021Když je konečně venku teplejší počasí, je čas, aby se v šatně objevily nejmódnější tenisky a sneakersy  v sezóně jaro / léto 2021! Co je třeba vzít v úvahu při výběru bot, které jsou nejen pohodlné, ale také módní a pro každý rozpočet? Nezapomeňte se podívat na nabídku levných tenisek a sportovní obuvi za méně než 100 PLN!
Přečtěte si více

JAKÉ BOTY BUDOU LADIT KE KALHOTÁM CHINOS?

JAKÉ BOTY BUDOU LADIT KE KALHOTÁM CHINOS?

CHINOS KALHOTY JSOU VELMI NEVYHNUTNÝM PRVKEM ŠATNÍKU.OBVYKLE JSOU SPOJENY S PÁNSKÝM OBLEČENÍM, ALE STÁLE ČASTĚJI SE MŮŽETE SETKAT S CHINOS KALHOTAMI V DÁMSKÉM STYLU. KTERÉ BOTY BUDOU K NIM NEJLEPŠÍ?


Přečtěte si více

6 MODELŮ BOT NA LÉTO IDEÁLNÍ DO KANCELÁŘE

6 MODELŮ BOT NA LÉTO IDEÁLNÍ DO KANCELÁŘEKANCELÁŘSÝ DRESS CODE  MŮŽE BÝT NĚKDY  VELMI OMEZUJÍCÍ A OFICIÁLNÍ. CO SI OBLÉKNOUT  DO  KANCELÁŘE KDYŽ  TEPLOTA ZAČÍNÁ PŘESAHOVAT 30 ° C? JAKÉ BOTY MŮŽEME NOSIT K ELEGANTNÍM KOSTÝMKŮM  A KTERÉ BY V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEMĚLY BÝT NOŠENE DO PRÁCE? VIZ NAŠE NÁVRHY.
Přečtěte si více

JAK VYDRŽET V BOTÁCH NA PODPATKU CELÝ DEN?

JAK VYDRŽET V BOTÁCH NA PODPATKU CELÝ DEN?BOTY NA PODPATCÍCH MAJÍ BEZESPORU MNOHO VÝHOD, NAJDOU SE OVŠEM I NEVÝHODY – NEJEDNÁ SE TOTIŽ O NEJPOHODLNĚJŠÍ BOTY NA SVĚTĚ. CO UDĚLAT, ABY CHŮZE V NICH BYLA PŘECI JEN O NĚCO KOMFORTNĚJŠÍ?
Přečtěte si více

OBUV OPEN TOE – JAK JI NOSIT?

OBUV OPEN TOE – JAK JI NOSIT?

BOTY OPEN TOE (PEEP TOE) NEBOLI BOTY S OTEVŘENOU ŠPIČKOU MÁ V OBLIBĚ UŽ ŘADU LET SPOUSTA ŽEN. DOKONCE PATŘÍ V ŽEBŘÍČKU K JEDNÍM Z NEJVÍCE SEXY OBUVI. K ČEMU SE TYTO BOTY HODÍ A NA CO SI DÁT POZOR, ABYSTE NEUDĚLALA CHYBU.


Přečtěte si více

JAKÉ BOT NOSIT K LACLÁČÍM?

JAKÉ BOT NOSIT K LACLÁČÍM?LACLÁČOVÉ KALHOTY JSOU JEDNOU Z TĚCHTO TRENDŮ, KTERÉ SE VRÁCÍ JAKO BUMERANG V MÓDĚ. POKUD SE CHCETE CÍTUT SVOBODNĚ A POHODLNĚ TENTO MODEL KAHOL JE IDEÁLNÍ VOLBOU. ZDALI MŮŽETE V LACLÁČÍCH VYPADAT STYLOVĚ? SAMOZŘEJMĚ, ŽE ANO! STAČI JEN VĚDĚT JAKÉ BOTY K NIM OBOUT.
Přečtěte si více

DÁMSKÉ SNEAKERSY NA KLÍNKU – VYUŽÍJ JEJICH POTENCIÁL

DÁMSKÉ SNEAKERSY NA KLÍNKU – VYUŽÍJ JEJICH POTENCIÁLSNEAKERNY JSOU NEJVĚTŠÍ VÝBĚR BOT PRO VÍCE SEZÓN. JE TO BOTA, VE KTERÉ SE CÍTÍME POHODLÍ A JEŠTĚ SI PŘIDÁTE NĚKOLIK CENTIMETRŮ. K ČEMU SE HODÍ? VYZKOUŠEJTE NEJLEPŠÍ KOMBINACE SE SNEAKERY V HLAVNÍ ROLI.
Přečtěte si více

TRENDY: BOTY NA SLOUPKU JSOU STÁLE MÓDNÍ

TRENDY: BOTY NA SLOUPKU JSOU STÁLE MÓDNÍMÁTE RÁDI BOTY NA VYSOKÉM PODPTKU, ALE NĚKDY MÁTE PROBLÉM S UDRŽENÍM ROVNOVÁHY? V TOMTO PŘÍPADĚ BUDE VAŠE NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ VYBÍRAT LODIČKY NEBO SANDÁLY NA SLOUPKU. A DOKONCE ZJISTÍTE, ŽE TATO SEZÓNA, JE PRO BOTY NA SLOUKU NEJOBLÍBENĚJŠÍM DESIGNEM BOT.
Přečtěte si více
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku
V rámci našich stránek používáme soubory cookies . Můžete kdykoliv změnit nastavení cookies ve Vašem prohlížeči.
Close
pixel