Trendy

Máte postavu typu přesýpacích hodin nebo hrušky? Poradíme vám, jaké boty zvolit

Máte postavu typu přesýpacích hodin nebo hrušky? Poradíme vám, jaké boty zvolit

V jakých botách budete vypadat atraktivněji? Jaké boty budou ideální pro vaši siluetu? Kterým botám dát přednost a kterým se naopak vyvarovat?


Přečtěte si více

BOTY NA ZIMU - 7 HORKÝCH TRENDŮ 2019/2020

BOTY NA ZIMU - 7 HORKÝCH TRENDŮ 2019/2020TUHLE SEZÓNU, ZIMNÍ BOTY NEBUDOU NUDNÉ. DESIGNÉŘI PŘIJALY VÝZVU. NA OBCHODNÍCH PULTECH VLÁDNOU BARVY, ZVÍŘECÍ MOTIVY, PRINT I ODVÁŽNÉ PRVKY.
Přečtěte si více

BOTY V NEJMÓDNÉJŠÍ BARVĚ PRO ROK 2020? URČITĚ CLASSIC BLUE wg PANTONE

BOTY V NEJMÓDNÉJŠÍ BARVĚ PRO ROK 2020? URČITĚ CLASSIC BLUE wg PANTONEV roce 2020 bude klasická modrá barva podle PANTONE vládnout módnímu a interiérovému designu. Je čas doplnit vás botník právě o boty v tmavě modré barvě!
Přečtěte si více

JAKÉ BOTY VYBRAT NA MATURITNÍ PLES?

JAKÉ BOTY VYBRAT NA MATURITNÍ PLES?MATURIŤÁK, BÝVÁ TAKOVÁ PRVNÍ DOSPĚLÁCKÁ PÁRTY, NA KTEROU JE TŘEBA SE OBLÉCT ELEGANTNĚ. DŮLEŽITÉ PRVKY PARTY STYLU , JSOU SAMOZŘEJMĚ BOTY.  ČÍM SE ŘÍDIT, PŘI VÝBĚRU IDEÁLNÍCH BOT NA MATURITNÍ PLES?
Přečtěte si více

BOTY NA ZIMNÍ DNY? JEDINĚ VÁLENKY!

BOTY NA ZIMNÍ DNY? JEDINĚ VÁLENKY!V chladném zimním dni udržují vaše nohy a prsty na nohou pohodlnou teplotu pouze teplé boty. A tento úkol splní na výbornou dámské válenky - boty inspirované tradiční obuví Eskymáku.
Přečtěte si více

6 nápadů pro kozačky nad koleno

6 nápadů pro kozačky nad koleno Kozačky nad koleno buď milujete, nebo ne. Ale nikdo nepopře, že v nich každá vypadá velmi svůdně. A v této sezoně jsou horkým trendem!
Přečtěte si více
  Výrobce:
  Kód výrobce:
  Záruka:
  Zobrazit všechny detaily
  Zavřít
  Načítání karty výrobku
  V rámci našich stránek používáme soubory cookies . Můžete kdykoliv změnit nastavení cookies ve Vašem prohlížeči.
  Zavřít
  pixel