LookBook jaro/léto 2021
Jaro je čas, kdy příroda ožívá – podobně ožívá také svět módy. V ulicích dominují veselé barvy a módní pastelové barvy. Móda je vytvářena námi - skutečnými a sebevědomými ženami, díky nimž je rozmanitá a krásná. Abychom snadněji dobyli svět, na Casnaboty.cz dbáme na to, aby naše boty byly vždy módní, pohodlné a perfektní pro každého z nás. Protože boty jsou radost a náš další Lookbook je pokračováním příběhu „O nás - pro nás“ - o skutečných ženách a pro skutečné ženy.

V kampani LookBook Jaro/Léto 2021 „O nás - pro nás vo. 2“ jsme opět zapojili módní influencerky - ženy jako my, svobodné ženy, manželky, matky a přítelkyně. Známe blogerky, které nás každý den inspirují, vytvořily svůj vlastní vzhled Lookbooku, aby pomohly ostatním #CNB dívkám najít svůj jedinečný styl a své vlastní „já“. Skutečný život nemá nic společného se studiovými relacemi a jaro je tady, všude kolem nás. Tentokrát jsme šli o krok dále! Společně s influencerkou Paulinou Przygrodzkou a značkou City Chic, která podporuje Lookbook, jsme uspořádali soutěž, jejíž vítězka - „dívka od vedle“ - byl zařazen do Lookbooku!

 

 Myšlenkou soutěže bylo vybrat ženu, která nemá na Instagramu tisíce sledujícíh, davy followesů která žije jako většina z nás - práce, nakupování a péče o domov. Profesionální make-up, účes, pečlivě vybraný styl a boty a dívka vybraná „z davu“ může oslnit jako skutečná hvězda. Inovativní přístup k módě a vytvoření Lookbooku si klade za cíl dokázat, že každý z nás může díky správnému oblečení a botám dobýt svět a cítit se jako slavná modelka! Jsme hrdí na to, že jsme první módní značky která to dokázala.

Žena #CNB má svůj vlastní jedinečný styl. V závislosti na dni, příležitosti, počasí nebo náladě se někdy rádi oblékáme sportovně , jindy volíme elegantní ležérní nebo klasickou eleganci. Vždy nás však spojuje láska k botám. V „O nás - pro nás vol.2“ jsme se opět zaměřili na lehkost, estetiku fotografií a minimalismus, protože nejdůležitější je vnitřní krása, která vrcholí v botách. Je tvůj čas – Casnaboty.cz;)


 

 

Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku
V rámci našich stránek používáme soubory cookies . Můžete kdykoliv změnit nastavení cookies ve Vašem prohlížeči.
Close
pixel